tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Madride (Ispanija) vykstančiame ATP 1000 serijos „Mutua Madrid Open“ vyrų teniso turnyre 19-metis ispanas Carlosas Alcarazas (ATP-9) toliau įrodinėja, kad jam gali priklausyti ne tik šio sporto ateitis, bet ir dabartis.

Madride (Ispanija) vykstančiame ATP 1000 serijos „Mutua Madrid Open“ vyrų teniso turnyre 19-metis ispanas Carlosas Alcarazas (ATP-9) toliau įrodinėja, kad jam gali priklausyti ne tik šio sporto ateitis, bet ir dabartis.

REKLAMA

Anksčiau „grunto karalių“ Rafaelį Nadalį iš turnyro eliminavęs ispanas pusfinalyje po epinio pusketvirtos valandos trilerio 6:7 (5:7), 7:5, 7:6 (7:5) nugalėjo ir geriausią planetos tenisininką serbą Novaką Djokovičių (ATP-1). Šie tenisininkai vienas prieš kitą žaidė pirmą kartą, o C.Alcarazas tapo jauniausiu visų laikų turnyro Madride finalo dalyviu.

Permainingai vykusiame pirmajame sete C.Alcarazas išbarstė 2 geimų pranašumą (2:0, 3:1, 4:2, 4:4) ir vos nepalūžo dešimtajame geime, kai N.Djokovičius turėjo „set pointą“. C.Alcarazas tada savo padavimų metu atsilaikė ir galiausiai išplėšė pratęsimą. Jame 19-metis turėjo didelį deficitą (1:5, 2:6) ir suteikė varžovui 4 „break pointus“. Serbas iššvaistė pirmas 3 progas ir ispanas priartėjo iki 5:6. Visgi, ketvirtu mėginimu N.Djokovičius nebeklydo.

Antrojo seto antroje pusėje abu tenisininkai turėjo „break pointų“, bet vis jų nerealizuodavo. Atrodė, kad prireiks dar vieno pratęsimo, tačiau dvyliktajame geime C.Alcarazui pavyko atitrūkti 40:0. N.Djokovičius tada dar laimėjo vieną tašką savo padavimų metu, bet pralaimėjo kitą kamuoliuką ir nesėkmingai baigė setą.

REKLAMA

Lemiamo seto pradžioje C.Alcarazas susikūrė 5 „break pointus“, tačiau N.Djokovičius atlaikė spaudimą. Vėliau vieną „break pointą“ neutralizavo ir ispanas. Dešimtajame geime C.Alcarazas atsidūrė per tašką nuo pergalės, bet N.Djokovičius vėl atlaikė įtampą. Pratęsime tenisininkai porą kartų apsikeitė laimėtais varžovo įžaistais kamuoliukais, o lemiamas lūžis įvyko dešimtojo taško metu.

REKLAMA

Tada C.Alcarazas laimėjo N.Djokovičiaus paduotą kamuoliuką ir atitrūko 6:4. Serbui dar pavyko priartėti iki 5:6, bet tuomet atėjo laikas ispano padavimui ir jis įtvirtino pergalę.

C.Alcarazas tapo jauniausiu tenisininku nuo 2005 m., kuriam pavyko nugalėti pirmąją pasaulio raketę. Prieš 17 metų tai padarė R.Nadalis, kuris tąkart įveikė šveicarą Rogerį Federerį.

REKLAMA

spanas savo varžovą finale sužinos vėlyvą šeštadienio vakarą po vokiečio Alexanderio Zverevo (ATP-3) ir graiko Stefano Tsitsipo (ATP-5) dvikovos. Jau aišku, kad naujajame ATP vienetų reitinge C.Alcarazas kils į sau rekordinę – 6-ą – vietą.

Bendrą turnyro Madride prizų fondą sudaro kiek daugiau nei 6,744 mln. eurų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų