Triuškinamą pergalę Ispanijos čempionate į savo sąskaitą įsirašė Bilbao „RETABet“ (14/9) komanda su Arnoldu Kulboka.

Bilbao ekipa namuose net 99:72 sutriuškino Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (9/14) klubą, kurio garbę gina Laurynas Beliauskas.

A .Kulboka per 23 minutes įmetė 6 taškus (0/1 dvitaškis, 2/5 tritaškiai), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, užsidirbo bloką, išprovokavo pražangą ir surinko 12 naudingumo balų.

Savo ruožtu L.Beliauskas rungtyniavo 22 minutes, įmetė 2 taškus (1/2 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai), sugriebė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, du kartus suklydo, sykį prasižengė, išprovokavo pražangą bei susitikimą baigė su 4 naudingumo balais.

„RETABet“: Emiras Sulejmanovičius 14, Tyleris Hawsas 13, Sergio Rodriguezas 12, Ondrejus Balvinas 10.

„Obradoiro CAB“: Vladimiras Brodziansky ir Kostas Vasileiadis po 18, Mike'as Daumas 10.