beliauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „beliauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „beliauskas“.

Lietuviai Vokietijos lygoje: geriausiai sekėsi Gebenui ir Beliauskui

Vokietijoje įvyko lietuvių akistata, kurioje pergalę po pratęsimo pasiekė Bairoido „Medi“ (1/0) komanda, namie 83:82 (17:27, 13:12, 22:20, 23:16, 8:7) palaužusi Frankfurto „Skyliners“ (0/1). Nugalėtojams atstovavo Ignas Sargiūnas, kuris per 24 minutes pelnė 2 taškus (1/4 dvit., 0/3 trit.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą klydo ir rinko -3 naudingumo balus. Frankfurto ekipoje yra trys tautiečiai.
2022-10-01

Birutis buvo tarp naudingiausių, bet jo komanda pergalės neiškovojo

Dešimtą pralaimėjimą Ispanijos čempionate Lauryno Beliausko bei Lauryno Biručio atstovaujama Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (6/10) komanda. Pirmenybių vidutiniokai svečiuose neatsilaikė prieš Mursijos UCAM (8/8) klubą – 76:93 (22:25, 13:18, 20:22, 21:28). L.Beliauskas ant parketo praleido 13 minučių ir per šį laiką pelnė 6 taškus (2/3 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 2/4 baudos metimai), atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo, 2 sykius prasižengė, išprovokavo tiek pat pražangų ir surinko 3 na...
2020-12-27

Kulboka solidžia kova prisidėjo prie Bilbao klubo pergalės

Triuškinamą pergalę Ispanijos čempionate į savo sąskaitą įsirašė Bilbao „RETABet“ (14/9) komanda su Arnoldu Kulboka. Bilbao ekipa namuose net 99:72 sutriuškino Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (9/14) klubą, kurio garbę gina Laurynas Beliauskas. A .Kulboka per 23 minutes įmetė 6 taškus (0/1 dvitaškis, 2/5 tritaškiai), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, užsidirbo bloką, išprovokavo pražangą ir surinko 12 naudingumo balų.