Kovotojas Arnoldas Misiūnas gailisi, kad svaidė akmenis į pareigūnus: „Noriu atsiprašyti“

Profesionalus kovotojas Arnoldas Misiūnas viešai atsiprašė už tai, kad rugpjūčio 10 d. dalyvavo mitinge prie Seimo ir riaušių metu į pareigūnus svaidė akmenis.

„Kartais reikia laiko, kad suprastum ir įvertintum, kokius padarinius gali iššaukti neapgalvotas, emocijomis grįstas elgesys“, – socialiniame tinkle „Facebook“ rašė kovinio sporto atstovas.

„Šiandien tą suprantu ir noriu atsiprašyti“, – tęsė jis įraše, kuriame pažymėtas sporto klubas „Sparta Gym“.

„Labiausiai už tai, kad elgiausi savanaudiškai žiūrėdamas tik savo emocijų bei interesų, ir nepagalvojau, kad mano dalyvavimas mitinge prie Seimo gali pakenkti geram klubo vardui, – dėstė A.Misiūnas. – Taip pat noriu atsiprašyti, kad laiku neužkirtau kelio tolimesniems pranešimams ir savo pozicijos neišsakiau anksčiau, siekiant išvengti klubo tapatinimo su mano, kaip juos atstovaujančio sportininko elgesio. Suprantu, kad tokie mano veiksmai neatspindi klubo vertybių ir neatskleidžia profesionalaus požiūrio į sportą“.

Pasak A.Misiūno, kiekvienas turi atsakyti už savo klaidas, jas pripažinti ir iš jų mokytis. „Todėl dar kartą atsiprašau, kad dėl mano klaidos buvo sudvejota klubo, kolegų ir trenerių reputacija. „Sparta Gym“ visada buvo ir man yra Šeima. Visada būsiu dėkingas už tai, kad klubas mane priėmė į savo gretas, mokė, palaikė ir manimi tikėjo. Jų dėka turėjau galimybę pažinti tikrų varžybų jausmą, susipažinti ir mokytis iš geriausių savo srities sportininkų“.


Rašyti komentarą...
S
Sarunas
2021-09-08 20:53:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viena ką darai tai už eur ringe pasistumdai.. Dabar nebekviecia niekas? Vat ir visa atsiprasynejimu esmė..
Atsakyti
0

G
Grigorij
2021-09-08 22:09:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ko atsiprašinėja daba, jei pats sakė, kad ten ne jis? XDDDD Ar jau sąžinė užgraužė ar čia tik skolos ir tuščios kišenės valgyt prašo? :DDDDD
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų