Puolime siautėjantis „Rytas“ pasiruošimo cikle įsirašė dar vieną pergalę

Antrąją pergalę draugiškame turnyre pasiekė Vilniaus „Ryto“ komanda, kuri 103:86 (24:24, 30:14, 26:21, 23:27) nugalėjo Talino „Kalev/Cramo“ krepšininkus.

Giedriaus Žibėno kariauna pateko į „Vikinglotto“ turnyro finalą, o su kuo ten susitiks paaiškės trečiadienį. Finalų diena – ketvirtadienį.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus, bet antrąjį ketvirtį vilniečiai laimėjo 30:14 ir atitrūko.

Po didžiosios pertraukos vilniečiai įmetė 6 taškus be atsako ir praraja tarp komandų perkopė jau 20 taškų žymą – 60:38.

Paskutiniajame ketvirtyje „Kalev“ spurtavo 13:0 ir sugebėjo gerokai priartėti – 68:80. Čia pat „Rytas“ atsakė 8 taškais iš eilės ir užgesino visus varžovų bandymus sugrįžti į kovą dėl pergalės – 88:68. Likęs laikas buvo tik formalumas, per kurį šeimininkai išsaugojo pranašumą ir pergalę savo rankose.