Į Rumunijos pirmenybes sugrįžęs Giedrius Arlauskis penktadienį jau buvo išleistas į aikštę, bet lietuvio sugrįžimas į Klužo CFR klubą buvo tragiškas.

CFR žaidė labai svarbias išvykos rungtynes su FCSB klubu ir lietuvis buvo įtrauktas į startinę sudėtį. Rungtynių pradžia jam buvo gera, jis atrėmė net keturis varžovų smūgius, bet 41 minutę lietuviui rungtynės baigėsi.

Varžovų puolėjas pabėgo nuo CFR gynėjų, o savus vartus palikęs G.Arlauskis jį pargriovė. Už šią pražangą jam buvo parodyta raudona kortelė. Tuo metu rezultatas dar buvo 0:0.

Tačiau mažumoje likę CFR futbolininkai antrajame kėlinyje neatsilaikė ir praleido tris įvarčius bei pralaimėjo 0:3. Apskritai, CFR per šias rungtynes neatliko nei vieno smūgio į vartų plotą, o FCSB klubas net 11 kartų pataikė į vartus.

Būtent po šio pralaimėjimo Klužo ekipa su 60 taškų nukrito į antrą vietą, o FCSB su 63 taškais rikiuojasi pirmoje vietoje.

Tuo metu Danijos Pirmoje lygoje Aurelijus Skarbalius iškovojo tašką su „Koge“ klubu. Lietuvio treniruojama „Koge“ išvykoje sužaidė 0:0 su „Hvidovre“ ekipa.