„Knicks“ atleidus M. Kuzminską – skaudus atsisveikinimas

Mindaugo Kuzminsko karjera Niujorko „Knicks“ klube – baigta. Paskelbta, kad ekipa išpirko lietuvio kontraktą.

31

Sekmadienio vakarą socialiniame tinkle M. Kuzinskas tikina, kad tai buvo gražiausias laikas jo gyvenime.

New Yorke. Vienas iš gražiausių mano gyvenimo puslapių pasibaigė. Per anksti? Nežinau. Aš tik tikiu tuo, kad viskas, kas vyksta mūsų gyvenimuose, vyksta su priežastimi.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės sugrįžtuvės iš Eurobasket 2017

Esu girdėjęs posakį, kad "jei gali TAI padaryti New Yorke, gali padaryti bet kur". Be abejo, bus visokiausių nuomonių apie tai, tačiau aš manau, kad man pavyko. Visų pirma, pažinau daug nerealių žmonių, su kuriais, net neabejoju, būsime draugais visą gyvenimą.Savo kely turėjau daug profesionalų, kurie man padėjo patobulėti ne tik kaip žaidėjui, bet ir asmenybei. Bei, be abejonės, turėjau tikrai neblogą savo pirmąjį NBA sezoną. Galbūt nepalikau klubo istorijoje žymos, kokią norėjau, tačiau tikiuosi, jog sirgaliai, klubo darbuotojai bei visi komandos draugai prisimins mane kaip gerą, nuoširdų žmogų, patikimą draugą ir komandos narį. Aš tikrai galvoju, jog visų pirma mūsų visų siekiamybė turėtų būti tapti kaip įmanoma geresniais žmonėmis. Tuomet visa kita ateis savaime.

Palieku New Yorko miestą tik su teigiamomis emocijomis ir šis klubas visada turės ypatingą vietą manyje. Ačiū už galimybę, tikėjimą manimi ir viską, ką dėl manęs padarėte. O dabar - metas versti kitą savo gyvenimo puslapį“, - rašo Mindaugas.

28 metų 205 cm ūgio puolėjas dar turėjo kontraktą šiam sezonui (3 mln. JAV dolerių) bei kitam, kurio vertė siekė 3,8 mln.

Dabar mūsiškis galės keltis į kitą Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komandą arba grįžti rungtyniauti į Europą.

„Neįmanoma neįvertinti Mindaugo pagarbos „Knicks“ organizacijai. Sprendimas mums buvo labai sudėtingas. Linkime jam didžiausios sėkmės tolesnėje karjeroje“, – sakė „Knicks“ generalinis direktorius Scottas Perry.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų