Kloppas nemano, kad „Liverpool“ pagerins pergalių rekordą Anglijoje

„Liverpool“ galingai pradėjo naująjį sezoną Anglijos „Premier“ lygoje ir iškovojo visas galimas septynias pergales. Visgi šios ekipos treneris Jurgenas Kloppas teigia, kad šiuo metu jo žaidėjai tiesiog koncentruojasi į artimiausias rungtynes bei nekreipia dėmesio į galimus rekordus.

Po tokio stipraus starto atsirado ir pasvarstymų, ar „Liverpool“ gali pagerinti pergalių iš eilės rekordą, kurį anksčiau nustatė „Manchester City“, kuomet laimėjo 18 rungtynių iš eilės.

Tam, kad tai pakartotų, „Liverpool“ dar reikia laimėti kitas 11 rungtynių „Premier“ lygoje, o kad pagerintų – 12 rungtynių.

Visgi J.Kloppas teigia į tokius dalykus nesikoncentruojantis, kadangi jam svarbiausia yra artimiausios rungtynės.

„Mūsų laukia kelios labai įdomios rungtynės. Tad tokie rekordai neatrodo labai realūs. Mes pirmiausia ir svarbiausia stengsimės gerai sužaisti rungtynes su „Leicester City“ bei „Salzburg“.

Vėliau bus rinktinių pertrauka, po kurios, tikimės, visi sugrįš sveiki. Tai yra svarbiausias dalykas. Tuomet jau ruošimės rungtynėms su „Manchester United“.

Aš nesidomiu skaičiais, kadangi tai tėra tik skaičiai. Tokią seriją galima sukurti tik tuomet, jeigu būsi labai gerai pasiruošęs kitam savo iššūkiui. Mūsų kitas iššūkis yra „Salzburg“ ir tai bus rungtynės visai kitame turnyre. Dar kitas iššūkis bus „Leicester City“, kuris, įsivaizduoju, bus labai sunkus.

Visuomet yra tokia istorija, kurią mes galime kurti. Mūsų atveju ji yra tokia: kiek rungtynių mes laimėjome? Net jeigu žmonės to ir nesako, jie galvoja, kada ateis ta akimirka, kuomet mes pralaimėsime“, - teigia J.Kloppas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų