„Milan“ ekipa ir toliau grimzta į Italijos „Serie A“ pirmenybių dugną. Šį kartą jie ne tik liko mažumoje, bet ir pralaimėjo prieš „Fiorentina“ rezultatu 1 – 3.

Florencijos miesto ekipa anksti įgijo teisę smūgiuoti vienuolikos metrų baudinį po varžovų pražangos baudos aikštelėje. 14-ą minutę baudinį realizavo Erickas Pulgaras – 1 – 0.

Visgi daugiausiai veiksmo nutiko antrajame kėlinyje, o jis nesėkmingai prasidėjo „Milan“ ekipai, kuri 55-ą minutę liko mažumoje. Tuomet iš aikštės buvo pašalintas gynėjas Matteo Musacchio. Jam tokia bausmė skirta po VAR peržiūros.

Netrukus „Fiorentina“ tuo pasinaudojo. 66-ą minutę jų persvara tapo didesnė, kai Gaetano Castrovilli pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio ir nukreipė jį į vartus.

Po kelių minučių Federico Chiesa galėjo dar labiau padidinti atotrūkį, tačiau jam baudinio metu nepavyko įveikti vartininko Gianluigi Donnarummos gynybos.

Vėliau abi komandos apsikeitė dviem labai greitais įvarčiais. 78-ą minutę trečiąjį savo komandos įvartį pelnė veteranas Frankas Ribery, o vos po poros minučių rezultatą šiek tiek sušvelnino Rafaelis Leao – 3 – 1.