Klaipėdos „Neptūnas“ ieško trenerio: yra du variantai

Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio komanda vasarą bent trumpam liks be trenerio. Uostamiestį palieka ir į Rusiją dirbti keliasi Kazys Maksvytis, todėl „Neptūno“ vadovybė suka galvas, kuo pakeisti patyrusį strategą.

K. Maksvytis pirmąkart savo trenerio karjeroje paliks Lietuvą ir kelsis dirbti į Permės „Parma“ komandą, žaidžiančią Vieningoje lygoje.

Vis dėlto, „Neptūnas“ jau turi du variantus. Tiesa, jie visiškai skirtingi.

Krepisnis.net skelbia, kad Klaipėdos klubo vadovybė jau žvalgosi į dvi – Donaldo Kairio ir Gedimino Petrausko – pavardes.

D. Kairys iki šiol treniruoja pajėgiausią Estijos komandą, Talino „Kalev“. Tiesa, neabejojama, kad po sėkmingo sezono D. Kairio kaina rinkoje kaip reikiant išaugs, todėl „Neptūnui“ šis variantas gali atsieiti per brangiai.

Skelbiama, kad jau dabar D. Kairio kaina sezonui siekia apie 90 tūkst. eurų.

G. Petrauskas šiuo metu dirba Pasvalio „Pieno žvaigždių“ komandoje, yra laikomas jaunu ir ambicingu treneriu, tačiau kartu jis turi didelį privalumą – kartu su specialisto atėjimu, manoma, svariai papilnėtų ir „Neptūno“ biudžetas.

G. Petrausko tėvas Zigmas yra tarp trisdešimties turtingiausių šalies žmonių, jo turtas vertinamas apie 115 mln. eurų.

Taip pat vyriškis yra „Klaipėdos termino grupės“ savininkas.

Manoma, kad „Neptūnas“, kaip ir šiame jau pasibaigusiame sezone, kitamet kiek prisiverš diržus dėl iš anksčiau prisikaupusių skolų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų