6
Lietuvos kiokušin karatė čempionatas (nuotr. Organizatorių)

Tauragėje įvyko 2017 metų Lietuvos kiokušin karatė vaikų (iki 12 metų) čempionatas, kuriame dalyvavo 350 sportininkų iš 40 klubų.

6

Vaikų čempionatą surengė Gintaro Cemnalianskio vadovaujamas klubas „Taurus“, dalyvius sveikino Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis.

Turnyro komandų įskaitoje, kaip jau tampa įprasta, varžovus gerokai pranoko tituluotojo Luko Kubiliaus vadovaujamo Klaipėdos klubo „Shodan“ auklėtiniai. Jie iš viso susižėrė 24 medalius: penkis aukso, devynis sidabro ir 10 – bronzos.

Antrąją vietą klubų įskaitoje užėmė Vilniaus „Ippon“, sukaupęs 13 apdovanojimų. Šio klubo jaunieji sportininkai iškovojo 4 aukso, 4 sidabro ir 5 bronzos medalius.

Taip pat keturiomis pirmosiomis vietomis džiaugėsi Kuršėnų „Dao“, prie aukso medalių pridėjęs ir vieną sidabro.

Po tris auklėtinius ant aukščiausiojo prizininkų pakylos laiptelio išvydo du sostinės klubai – „Budora“ ir „Energijos smūgis“. Tiesa, „Budoros“ auklėtiniai pelnė tris antrąsias ir keturias trečiąsias vietas, o „Energijos smūgio“ sportininkams trofėjų kolekciją pavyko papildyti dviem sidabro medaliais.

Po du aukso medalius čempionate iškovojo „Energija“, „Tornadas“, „Galaktikaa“ ir „Kariai“, po vieną – „Okinava“, „Shodan Palanga“, „Rifas“, „Taurus“, „Toshi“, „Mohikanas“, „Takas“, „Shin“, „Tensho“ ir „Osu“.

Iš viso prizines vietas Tauragėje užėmė 31 klubo atstovai.