tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kinijos teniso žvaigždė 35-erių Shuai Peng praėjusį mėnesį „Weibo“ paskyroje apkaltino aukšto rango Kinijos komunistų partijos narį Gaoli Zhangą seksualiniu priekabiavimu.

Kinijos teniso žvaigždė 35-erių Shuai Peng praėjusį mėnesį „Weibo“ paskyroje apkaltino aukšto rango Kinijos komunistų partijos narį Gaoli Zhangą seksualiniu priekabiavimu.

REKLAMA

Tenisininkė rašė, kad 75-erių vyras seksualiai prie jos priekabiavo maždaug prieš 10 metų. Visgi, „Weibo“ platformoje Sh.Peng žinutė buvo ištrinta vos per 20 minučių dėl cenzūros.

Apie dvi savaites apie Sh.Peng nebuvo jokios informacijos. Sunerimę tenisininkai pradėjo reikalauti įrodymų, kad sportininkei – viskas gerai. Galiausiai kinai išplatino keletą naujų nuotraukų ir vaizdo įrašų su Kinijos tenisininke, o tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) atstovai pranešė, kad jiems pavyko pabendrauti su Sh.Peng. Nepaisant to, WTA pranešė, kad sustabdo visus savo turnyrus Kinijoje, nes pateikta informacija jų netikina, jog Sh.Peng niekas negresia.

Sekmadienį Singapūro žiniasklaidoje pasirodė naujas vaizdo įrašas su Sh.Peng. Jame tenisininkė netikėtai pareiškė, kad prieš daugiau nei mėnesį jos patalpintas įrašas neva buvo neteisingai interpretuotas.

REKLAMA

„Niekada nesakiau ir nerašiau apie tai, kad kažkas prie manęs seksualiai priekabiavo. Turiu tai pažymėti, nes įvyko labai daug nesusipratimų. Reikia nustoti skleisti neteisingas interpretacijas“, – sakė Sh.Peng.

REKLAMA

Kinijos tenisininkė neseniai apsilankė FIS slidinėjimo varžybose, kur susitiko su šalies krepšinio legenda Yao Mingu.

Tiesa, naujausi vaizdo įrašai ir Sh.Peng pareiškimai nepakeitė WTA nuomonės. Organizacijos vadovai pažymėjo, kad jie vis dar yra sunerimę dėl tenisininkės.

REKLAMA

„Gera matyti Shuai Peng viešumoje. Tikimės, kad jai viskas gerai. Kaip jau minėjome, tokie trumpi vaizdo įrašai nepanaikina mūsų nerimo dėl Shuai. Nesame tikri, kad ji gali bendrauti su visuomene be cenzūros“, – teigė WTA atstovai.

Sh.Peng 2011 m. WTA vienetų reitinge buvo pakilusi iki 14-os vietos, o 2014 m. WTA dvejetų reitinge pakilo net į 1-ą poziciją. Kinė per karjerą laimėjo du WTA vienetų turnyrus ir 23 WTA dvejetų turnyrus. Sh.Peng yra 2013 m. Vimbldono dvejetų, 2013 m. „WTA Finals“ dvejetų ir 2014 m. „Roland Garros“ dvejetų čempionė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų