Europos taurės turnyre antrają pergalę iškovojo Vilniaus „Kibirkšties“ (2/1) merginos, kurios namie 81:76 (17:25, 21:12, 22:21, 21:18) palaužė Dėro „Uni Gyor“ (2/1) klubą iš Vengrijos. G grupėje Vengrijos moterys iki šiol nebuvo suklupusios, o „Kibirkštis“ 69:64 įveikė Ankaros „Botaš“, bet 64:76 nusileido Ašdodo „Maccabi“ komandai.

Rungtynes spurtu 8:0 pradėjo varžovės ir pirmuosius taškus Vilniaus komandai trečią susitikimo minutę pelnė Laura Juškaitė – 2:8. „Kibirkštis“ kiek stabilizavo situaciją ir priartėjo iki 2 taškų (17:19), tačiau kėlinio užbaigti sėkmingai nepavyko – 17:25.

Antrajame kėlinyje „Uni Gyor“ komanda buvo įgijusi 9 taškų persvarą (33:24), tačiau vilnietės gana greitai sumažino atsilikimą iki minimalaus – 36:37. Gintarė Petronytė ketvirčio pabaigoje pirmą kart išvedė vilnietes į priekį – 38:37.

Po pertraukos vilnietės pradėjo žaisti galingai ir įgijo dviženklį pranašumą (47:37), tačiau jis ėmė tirpti ir trečiojo ketvirčio pabaigoje Ayrin Ellenberg-Wiley šeimininkių pranašumą sumažino iki 2 taškų – 60:58. Ketvirtajame kėlinyje vėl pavyko kiek padidinti persvarą (67:61), tačiau iš toli du kartus vėl tiksli buvo A.Ellenberg Wiley – 67:67. Vilnietėms persvarą grąžino 2 tritaškius pataikiusi Rachel Theriot (73:67), tačiau viešnios priartėjo – 71:73. Svarbius taškus vėl pelnė R.Theriot (75:71), o vėliau išprovokavusi pražangą ir įtvirtino pergalę – 77:71. Per likusį laiką varžovės neišsigelbėjo ir Vilniaus klubas laimėjo 81:76.

„Kibirkštis“: Rachel Theriot 22 (4/5 trit.), Laura Juškaitė 21 (11 atk. kam.), Gintarė Petronytė 16 (9 atk. kam.), Justina Miknaitė 7.

„Uni Gyor“: Aaryn Ellenberg-Wiley 30 (10/20 metimai), Beatrice Mompremier 18 (7 atk. kam., 6 kld.), Dora Nagy 9, Reka Dombai 8, Debora Dubei 7.