Galingai ketvirtajame kėlinyje pasirodę Tel Avivo „Maccabi“ (9-7) krepšininkai Eurolygoje iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Izraelio klubas šį kartą namuose 80:72 (26:19, 18:26, 13:20, 23:7) pranoko Stambulo „Anadolu Efes“ (8-8) komandą, kuriai tai buvo trečioji nesėkmė per pastaruosius keturis mačus turnyre.

Aikštės šeimininkai dviženklę persvarą susikrovė jau pirmajame kėlinyje, kai surengė spurtą 13-1 (21:11).

Tiesa, vėliau situacija pasikeitė ir antrajame kėlinyje dominuoti ėmė svečiai iš Stambulo. Galiausiai, po didžiosios pertraukos Eurolygos čempionai spurtavo 8-0 ir patys persvėrę rezultatą šovė į priekį (55:65).

Lemiamo ketvirčio metu atsitiesė ir aikštės šeimininkai, kurie pelnė 16 taškų be atsako ir susigrąžino pranašumą (77:67).

Po šio smūgio svečiams atsitiesti jau nepavyko ir teko pripažinti nesėkmę – 80:72.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 23 (8/13 dvit., 2/6 trit., 1/1 baud., 7 rez. perd.), Johnas Dibartolomeo 12, Jalenas Davisas (1/6 trit.) ir Bonzie Colsonas po 11, Joshas Nebo 10 (8 atk. kam.), Jarellas Martinas 8 (9 atk. kam.).

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 20 (3/5 dvit., 3/9 trit., 5/8 baud., 7 atk. kam., 11 išpr. praž., 26 n. b.), Rodrigue‘as Beauboisas 14, Vasilije Micičius 13 (7 rez. perd., 5 kld.), Elijah Bryantas 9, Amathas M‘Baye 8.