Pergalių seriją Eurolygoje ir toliau tęsia Vitorijos „Baskonia“ (11-5) komanda su Tadu Sedekerskiu ir Roku Giedraičiu.

Baskų ekipa šį kartą namuose 92:86 (24:28, 35:15, 14:26, 19:17) pranoko Madrido „Real“ (10-6) krepšininkus.

Pastariesiems tai buvo antroji nesėkmė per pastaruosius tris mačus turnyre, o Vitorijos komanda pergalių seriją pratęsė iki šešių.

31 minutę ant parketo praleidęs R. Giedraitis sužaidė geriausias sezono rungtynes. Puolėjas pelnė 21 tašką (4/6 dvit., 3/6 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 atšokusius, perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, kartą pats prasižengė ir surinko 26 naudingumo balus.

Rezultatyviausias lietuvio mačas šį sezoną buvo prieš Valensijos „Valencia Basket“ ekipą, kai jis pelnė 19 taškų ir surinko 22 naudingumo balus.

T. Sedekerskis per 13 minučių pasižymėjo 2 taškais (1/1 dvit.), 3 atkovotais kamuoliais, išprovokuota pražanga, 2 asmeninėmis pražangomis ir 4 naudingumo balais.

Skirtumas tarp komandų ryškėjo antrajame kėlinyje, kada aikštės šeimininkai surengė spurtą 21-2 ir įsiveržė į priekį dviženkle persvara (47:36).

Vėliau atstumas pasiekė ir 19 taškų žymą (59:40).

Po didžiosios pertraukos svečiai iš Madrido gerokai nurėžė deficitą, tačiau pergalės išplėšti nepavyko. Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 11 sekundžių, po Gabrielio Decko tritaškio atstumas sumenko tik iki 5 taškų (90:85).

Lemiamu metu baudų metimus realizavo Daultonas Hommesas ir įtvirtino pergalę – 92:86.

„Baskonia“: Markusas Howardas 28 (5/9 dviut., 6/11 trit.), Rokas Giedraitis 21 (26 n. b.), Matthew Costello ir Daultonas Hommesas po 12, Pierria Henry 10 (5 rez. perd.).

„Real“: Gabrielis Deckas 17 (2/5 dvit., 3/5 trit., 4/4 baud.), Nigelas Williamsas-Gossas 16 (5 rez. perd.), Walteris Tavaresas 15 (12 atk. kam., 27 n. b.), Petras Cornelie 9.