Ketvirtąją pergalę dešimtosiose VTB Vieningosios krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo devintąją vietą B grupėje užimantis Klaipėdos "Neptūnas", penktadienį namuose po pratęsimo 94:86 (22:27, 26:15, 12:23, 21:16, 13:5) įveikęs penktojoje pozicijoje likusią Samaros "Krasnyje Krylja" (6 pergalės ir 8 pralaimėjimai) ekipą iš Rusijos.

19 taškų nugalėtojams pelnė Valdas Vasylius, po 16 - Martynas mažeika ir Edgaras Ulanovas (11 atkovotų kamuolių), 15 - Arnas Butkevičius, 14 - Vytautas Šarakauskas (18 atkovotų kamuolių).

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Michalas Ignerskis (26 tšk.), Antonas Ponkrašovas (16 tšk.) ir Demetris Nicholsas (12 taškų).

Dešimties komandų B grupėje pirmauja visus 15 susitikimų laimėję Rimo Kurtinaičio treniruojami Maskvos srities "Chimki" (Rusija) krepšininkai.

A grupėje pirmauja dvylika rungtynių iš trylikos galimų laimėjęs Kazanės "Uniks" (Rusija) klubas.

Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.