Dvylika pralaimėjimų iš eilės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate patyrusi ir vos galą su galu sudurianti Alytaus „Alytaus“ ekipa gali būti rami. Nauji sporto rūmai garantuos alytiškiams vietą aukščiausioje šalies krepšinio lygoje ir kitą sezoną.

Krepsinis.net žiniomis, LKL valdybos daugumos sprendimu lygą šią vasarą paliks ne paskutinę vietą sezoną užėmęs klubas, o blogiausią areną turinti ir turnyro lentelėje prasčiausią poziciją užėmusi ekipa.

Toks kategoriškas nebuvo LKL generalinis direktorius Linas Gilys, kurio teigimu, viską visgi lems sportinis principas: „Pagal LKL nuostatus, paskutinė komanda turi kristi. Nuostatuose jokių išlygų nėra. Sportinis principas turi būti aukščiau už visas arenas. Tokios kalbos, kad iškristi turi komanda, kuri neturi arenos, buvo, bet buvo prieš sezoną. Dabar mūsų nuostatai patvirtinti. Juos patvirtino ir Lietuvos krepšinio federacija. Teoriškai, LKL valdyba gali keisti nuostatus, tačiau tam reikės ir LKF pritarimo“.

L.Gilys tikino, jog lygos netenkina dabartinis „Alytaus“ komandos demonstruojamas žaidimas: „Mūsų netenkina Alytaus komanda ir jos žaidimas. Kad ir kokią areną turi komanda, ji privalo demonstruoti rezultatus, o ne tikėtis, kad išliks, nes turi naują areną“.

Portalo žiniomis, į blogiausios arenos savininkės titulą pretenduoja keturi klubai: Palangos „Naglis-Adakris“, Vilniaus „Sakalai“, Kėdainių „Nevėžis“ ir Prienų „Rūdupis“.

REKLAMA

Tiesa, Prienai baigia naujos arenos statybas, todėl ši gerus rezultatus rodanti komanda dėl savo vietos LKL čempionate gali būti rami.

Kėdainių komanda šį sezoną taip pat subūrė pajėgų kolektyvą, tad, veikiausiai, atsidurs toli nuo turnyro lentelės apačios.

Labiausiai galvas turėtų pasukti „Sakalų“ ir „Naglio-Adakrio“ ekipų vadovai. Abi komandos šį sezoną žaidžia ne savo miestuose („Sakalai“ - Šakiuose, „Naglis-Adakris“ - Klaipėdoje, - red. past.), o nuo kito sezono, Krepsinis.net žiniomis, tai bus uždrausta.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų