Pergalių seriją iki trijų Eurolygoje pratęsė Barselonos „Barcelona“ (21-10) krepšininkai, kuriems vadovauja Šarūnas Jasikevičius. Lietuvio auklėtiniai svečiuose 89:80 (25:21, 19:24, 22:13, 23:22) pranoko Belgrado „Partizan“ (17-14) ekipą ir nutraukė jos dviejų paeiliui laimėtų rungtynių atkarpą turnyre.

Maža to, katalonai neleido serbams dar šiame ture užsitikrinti vietos atkrintamosiose varžybose. Belgrado klubui buvo reikalinga pergalė bei Milano „AX Armani“, Valensijos „Valencia Basket“, Kauno „Žalgirio“ arba Vitorijos „Baskonia“ nesėkmė šiame ture.

Prieš rungtynes įvyko ir šiltas Šaro ir Ž. Obradovičiaus susitikimas.

„Barcelona“ atakų organizatorius Rokas Jokubaitis ant parketo praleido 10 minučių, per kurias pelnė 2 taškus (0/1 dvit., 2/2 baud.), atkovojo atšokusį kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, padarė klaidą ir surinko 7 naudingumo balus.

Atstumas tarp komandų ryškėti ėmė po didžiosios pertraukos. Trečiajame kėlinyje katalonai surengė spurtą 10-2 ir pirmą kartą rungtynėse džiaugėsi dviženkle persvara (61:49).

Lemiamo ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkai atkūrė intrigą ir priartėjo iki vos 3 taškų (66:63). Vis dėlto, svarbiu metu svečiai atsakė penkiais taškais iš eilės ir vėl nutolo (71:63).

Belgrado krepšininkai vis bandė savo šansus ir ieškojo silpnų vietų oponentų gynyboje. Vos šie tik priartėdavo, čia pat taškais atsakydavo ir svečiai. Galutinai serbų viltis pražudė Tomašo Satoransky tritaškis, kuris leido Barselonos komandai susigrąžinti dviženklį pranašumą (81:71).

Susitikimą svečiai laimėjo rezultatu 89:80.

Nugalėtojai tritaškius realizavo net 61 proc. taiklumu (11/18), o Belgrado klubas pralaimėjo, nors suklydo vos 3 sykius.

Karjeros rungtynes Eurolygoje sužaidė N.Laprovittola, kuris pelnė 25 taškus ir surinko 32 naudingumo balus. Tai naudingiausios argentiniečio rungtynės Eurolygoje.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 25 (1/2 dvit., 4/5 trit., 11/13 baud., 7 rez. peerd., 8 išpr. praž., 32 n. b.), Nikola Mirotičius 19 (8 atk. kam., 27 n. b.), Janas Vesely 14, Tomašas Satoransky 10 (5 rez. perd.), Alexas Abrinesas ir Cory Higginsas po 5.

„Partizan“: Dante Exumas 24 (4/6 dvit., 3/5 trit., 7/8 baud., 8 išpr. praž.), Kevinas Punteris 16 (1/6 trit.), Zachas LeDay 10, Aleksa Avramovičius, Alenas Smailagičius ir Yamas Madaras po 6.