Užtikrintą pergalę Eurolygoje iškovojo vietos atkrintamosiose varžybose siekiantys Stambulo „Anadolu Efes“ (15-16) krepšininkai. Ergino Atamano auklėtiniai namuose 89:69 (22:16, 25:16, 21:16, 21:21) susitvarkė su Milano „AX Armani“ (14-17) komandos iššūkiu.

Turkai nutraukė dviejų paeiliui patirtų nesėkmių seriją, o italai pralaimėjo pirmą kartą per paskutinius tris mačus.

Skirtumas tarp komandų ryškėti ėmė antrajame kėlinyje, kai aikštės šeimininkai po atkarpos 8-0 pirmą kartą atsiplėšė dviženkliu atstumu (40:27).

Po didžiosios pertraukos situacija per daug nepasikeitė. Turkijos ekipa ir toliau užtikrintai kontroliavo situaciją ant parketo bei po šešių taškų atkarpos be oponentų atsako susikrovė 23 taškų pranašumą (66:43).

Tai buvo didžiausias atstumas tarp ekipų rungtynėse. Per likusį kėlinį svečiams ne tik nepavyko atsitiesti, tačiau ir skirtumas pernelyg nebuvo sumažintas – 89:69.

Turkai pagal pergales dabar pasivijo žalgiriečius ir vis dar kovoja dėl aštuntuko.

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 18 (3/5 dvit., 4/8 trit., 5 rez. perd.), Willas Clyburnas 16 (4/6 trit., 5 per. kam.), Vasilije Micičius 15, Rodrigue‘as Beaubois ir Elijah Bryantas (7 atk. kam.) po 12, Tiboras Pleissas 8.

„AX Armani“: Timothe‘is Luwawu-Cabarrot 19 (5/9 dvit., 3/6 trit.), Johannesas Voigtmannas 12 (4/6 trit.), Brandonas Daviesas 9, Shabazzas Napieras ir Kyle‘as Hinesas po 6.