VTB lygoje pergalę iškovojo dviejų lietuvų atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (11/6) ekipa, kuri namuose 100:95 (24:29, 30:14, 20:19, 26:36) įveikė Krasnojarsko „Jenisej“ (4/12) klubą.

Šemininkai vos neišleido pergalės iš savo rankų. Trečiajame kėlinyje jie dar pirmavo 23 taškais (72:49), bet svečiai ėmė mažinti persvarą.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje po spurto komanas teskyrė trys taškai. (93:96). Vis dėlto „Lokomotiv-Kuban“ pačioje pabaigoje atsilaikė ir laimėjo.

Mantas Kalnietis per 32 minutes pelnė 6 taškus (1/2 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 1/2 baudų metimų), atkovojo 2, prarado 4 kamuolius, bet atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir surinko 12 naudingumo balų.

Mindaugas Kuzminskas per 24 minutes įmetė 5 taškus (1/2 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 3/3 baudų metimų), atkovojo 4 amuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 2 klaidas ir surinko 5 naudingumo balus.

Jis taip pat prasižengė penkis sykius, tad mačą baigė anksčiau laiko.

„Lokomotiv-Kuban“ gretose Nigelas Williamsas-Gossas surinko 27 taškus, Drew Gordonas pridėjo 24.

„Jenisej“ rezultatyviausias buvo Dustinas Hogue (21 tšk.), p Timofejus Jakušinas pelnė 17.