Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 3 – 0 nugalėjo „Lazio“ futbolininkus.

Arkadiušas Milikas 19-ąją minutę iš tolimesnės distancijos atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta varžovų vartų.

Moise‘as Keanas 43-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Juventus“ ekipą į priekį 1:0.

Filipas Kostičius 54-ąją mintuę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Ivanas Provedelas meistriškai atrėmė kamuolį.

M.Keanas 55-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Federico Chiesa 74-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

A.Milikas rungtynių pabaigoje taip pat pridėjo savo įvartį, o „Juventus“ iškovojo triuškinamą pergalę rezultatu 3:0.

Tuo tarpu kitose rungtyėse „AC Milan“ rezultatu 2:1 įveikė Florencijos „Fiorentina“ ekipą.

Šeimininkus jau 2-ą minutę į priekį išvedė Rafaelis Leao, tačiau 28-ą minutę rezultatą išlygino Antoninas Barakas.

Atrodė, kad mačas jau baigsis lygiosiomis, bet per teisėjo pridėtą laiką Milano ekipai tris taškus atnešė Nikola Milenkovičius.