„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2 – 1 įveikė „Fulham“ futbolininkus.

Christianas Eriksenas 14-ąją minutę tiksliai uždarė Bruno Fernandeso perdavimą ir išvedė „Man Utd“ ekipą į priekį 1:0.

Anthony Martialis 30-ąją minute atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartininkas Berndas Leno.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Ch.Eriksenas pirmojo kėlinio pabaigoje atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Carlosas Viniciusas 52-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Davidas De Gea meistriškai atrėmė kamuolį.

Timas Reamas 54-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau D.De Gea dar kartą apgynė saugomus vartus.

Danielis Jamesas 61-ąją minutę puikiu smūgiu iš artimos distancijos nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Joao Palhinha 72-ąją minutę atliko pavojingą smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo D.De Gea.

Scottas McTominay‘us 83-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Alejandro Garnacho 93-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išplėšė „Man Utd“ pergalę rezultatu 2:1.