Lietuvio persvara šiame mače iki egiptiečio pasitraukimo nekėlė abejonių. J. Trainauskas turėjo 3 „break pointus“ ir realizavo juos visus, o K. Mabroukas neturėjo progų tašku laimėti lietuvio padavimų seriją. Lietuvis taip pat atliko 7 neatremiamus padavimus, o varžovas – nė vieno.
J. Trainauskui atiteko 1 ATP vienetų reitingo taškas ir 258 JAV doleriai. Lietuvio varžovas aštuntfinalyje paaiškės kiek vėliau.
Taip pat kvalifikaciją įveikęs 23-ejų Pijus Vaitiekūnas (ATP-1627) pagrindinio etapo starte susitiks su vardinį kvietimą gavusiu 17-mečiu kazachu Ivanu Ponomariovu (ITF jaunių-1121).
Dvejetuose lietuviai jau yra patekę į ketvirtfinalį, kur bandys įveikti turnyro favoritus – tailandietį Wishayą Trongcharoenchaikulą ir Pietų Afrikos Respublikos atstovą Krisą van Wyką.
ITF serijos vyrų teniso turnyro Egipte prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.




