Alytaus „Wolves“ pergale pradėjo kelionę Europos krepšinyje. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai peršoko pirmą atrankos barjerą į FIBA Europos taurės turnyra.

Bulgarijoje vykstančio turnyro pirmame etape „Wolves“ 83:72 pranoko legendinį graikų Salonikų „Aris“ klubą.

Jau trečiadienį „Wolves“ pusfinalyje susikaus su šeimininke Samokovo „Rilski Sportist“.

Kitame pusfinalyje žais Joensū „Kataja Basket“ ir Haifos „Hapoel“.

Finalas vyks penktadienį.

„Vilkus“ į pergalę tempė Ado Juškevičiaus ir Regimanto Minioto duetas. Abu jie pelnė po 20 taškų – A. Juškevičius vien per pirmus du kėlinius sukratė 18 taškų. Gynėjas pataikė 5 tritaškius iš 9 ir dar pridėjo 6 rezultatyvius perdavimus, o R. Miniotas sugriebė 12 kamuolių.

Antrame kėlinyje „Aris“ susikrovė 9 taškų persvarą, bet keli A.Juškevičiaus tritaškiai leido dar iki pertraukos išlyginti rezultatą – 44:44.

Mačo eigą į savo pusę „Wolves“ persvėrė ketvirto kėlinio antroje pusėje – įpusėjus ketvirčiui Alytaus klubas pirmavo tik 67:66, bet tada Arnas Beručka surinko penkis taškus iš eilės, dar šešis pirdėjo Regimantas Miniotas. „Wolves“ spurtavo 14:3 ir susikrovę dviženklę persvarą pasiekė pergalę.

„Wolves“: A. Juškevičius ir R. Miniotas (12 atk. kam.) po 20, A. Caveras (3/11 met.) 11, A. Beručka 10, E. Žukauskas 8, M. Lukauskis 7, M. Delia 6.

„Aris“: J. Notae 18, J. Haginsas 16, V. Kavvadas ir V. Toliopoulas po 11.