Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ (1/8) klubas niekaip negali išlipti iš pralaimėjimų liūno. Šįsyk „pelikanai“ išvykoje 99:112 (26:27, 26:29, 35:36, 12:20) pralaimėjo Sakramento „Kings“ (4/4) komandai.

„Pelicans“ tai buvo jau penktasis pralaimėjimas paeiliui.

J. Valančiūnas per 29 minutes pelnė 14 taškų (3/10 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo 11 kamuolių, dukart prasižengė, kartą suklydo ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Mače netrūko atkaklios kovos. „Pelicans“ nuolat buvo gana arti varžovų, neleido jiems atitrūkti. Visgi lemiamas pasirodė ketvirtasis kėlints.

Spurtavę „Kings“ susikrovė dviženklį pranašumą ir neleido J.Valančiūno atstovaujamai ekipai priartėti. „Pelicans“ bemaž keturias minutes nepelnė taškų.

Galiausiai jų varžovai išsaugojo pergalingą persvarą.

„Kings“ į pergalę vedė Harrisonas Barnesas, surinkęs 23 taškus ir atkovojęs 8 kamuolius.

„Pelicans“ gretose Nickeilas Alexanderis-Walkeris ir Devonte`as Grahamas pelnė po 16 taškų.

„Pelicans“: Nickeilas Alexanderis-Walkeris ir  Devonte Grahamas (7 rez. perd.) po 16, Jonas Valančiūnas (11 atk. kam.) ir Kira Lewisas po 14, Garrettas Temple‘as 12.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 23, Tyrese‘as Haliburtonas 20 (7 rez. perd.), De‘Aaronas Foxas 19, Aleksejus Lenas, Davionas Mitchellas (8 rez. perd.) ir Richaunas Holmesas po 12.