Jonas Valančiūnas surinko solidų dvigubą dublį, o Naujojo Orleano „Pelicans“ (16-11) namuose šventė pergalę 146:110 (33:20, 28:31, 44:27, 41:32) prieš NBA autsaiderius Sant Antonio „Spurs“ (4-21).

Lietuvis per 23 minutes pelnė 15 taškų (5/8 dvit., 1/4 trit., 2/3 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuoį, kartą blokavo varžovo metimą bei kartą suklydo.

Krepšininkas rungtynėse dar buvo nubaustas technine pražanga, kai antrajame kėlinyje kovodamas dėl kamuolio po krepšiu susidūrė su varžovu.

„Pelicans“ solidžiai pradėjo rungtynes ir iškart pabėgo 17 taškų skirtumu (33:17). Svečiai dar priartėjo ir vis bandė perlaužti mačo eigą (56:66), bet po didžiosios pertraukos šeimininkai vėl atitrūko ir galiausiai net dar labiau padidino pranašumą (107:78).

Paskutinis kėlinys jau tebuvo tik formalumas.

JV rungtynėse teko varžytis su pirmuoju NBA šaukimu Victoru Wembanyama. Prancūzas iš viso surinko 17 taškų (4/7 dvit., 2/6 trit., 3/4 baud. met.), 14 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Beje, „Pelicans“ susitikime pataikė net 22 tritaškius iš 42 (52 proc.). 22 pataikyti tolimi metimai dabar yra naujas klubo rekodas.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 29, Brandonas Ingramas 26 (4 rez. perd.), Jose Alvarado 16 (4 rez. perd.), Zionas Williamsonas (8 atk. kam.) ir Jonas Valančiūnas (15 atk. kam.) po 15, Trey Murphy 14, Naji Marshallas 1.

„Spurs“: Victoras Wembanyama 17 (13 atk. kam., 4 rez. perd., 4 blok.), Julianas Champagnie 15 ), Cedi Osmanas 14, Keldonas Johnsonas  ir Devinas Vassellas  po 13, Malaki Branhamas 11.