Puikią pergalę namuose iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (5/6), kuri uraganiniu puolimu 131:110 (33:26, 27:28, 44:31, 17:25) pranoko vienus iš Vakarų konferencijos lyderių Dalaso „Mavericks“ (8/3) klubą.

„Pelicans“ nutraukė penkių pralaimėjimų seriją. Ši mačas kartu buvo ir pergalė naujajame papildomame NBA sezono vidurio turnyre.

J. Valančiūnas per 22 minutes pelnė 6 taškus (3/3 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, blokavo varžovo 2 metimus ir vieną kartą pažeidė taisykles.

„Pelicans“ gerai pradėjo rungtynes ir pirmavo nuo pat pradžių (33:26). Antrajame kėlinyje skirtumas tik dar labiau augo ir jau pasiekė ir 16 taškų (70:54).

Po didžiosios pertraukos solidžiai puolę „Pelicans“ žaidimo vadžių nepaleido iš savo rankų. Dalaso klubas vis bandė vytis, bet varžovai užtikrintai atrodė ir galiausiai šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Brandonas Ingramas ir Jordanas Hawkinsas, pelnę po 25 taškus.

Pralaimėjusiems Timas Harardaway`us ir Kyrie Irvingas  surinko po 17 taškų.

„Pelicans“: Jordanas Hawkinsas ir Brandonas Ingramas (9 atk. kam., 8 rez. perd.) po 25, Herbertas Jonesas ir Zionas Williamsonas (7 atk. kam.) po 19, Naji Marshallas 16, Dysonas Danielsas 10.

„Mavericks“: Timas Hardaway`us ir Kyrie Irvingas (6 rez. perd.) po 17, Luka Dončičius 16 (8 kl.), Grantas Williamsas 10.