Eurolygoje pergalę pasiekė Igno Brazdeikio atstovaujama Pirėjo „Olympiacos“ (4/4) ekipa, kuri Belgrade 79:74 (27:19, 24:17, 13:19, 15:19) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (4/3) krepšininkus.

I. Brazdeikis per 14 minučių pelnė 3 taškus (1/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), sugriebė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, gavo 2 blokus, kartą pažeidė taisykles, išprovokavo pražangą ir naudingumo balų grafoje liko su 0.

Sunkiai įsibėgėjusiose rungtynėse „Olympiacos“ truktelėjo į priekį baigiantis pirmajam kėliniui, kai per 2,5 minutės sumetė 13 taškų ir įgijo 8 taškų pranašumą – 27:19.

Vos prasidėjus antrajam ketvirčiui svečiai pirmą kartą turėjo dviženklę atsargą – 29:19. Nors „Maccabi“ buvo priartėjusi (30:36), Eurolygos vicečempionai pirmąją mačo dalį uždarė atkarpa 8:1 ir susikrovė 15 taškų persvarą – 51:36.

„Maccabi“ po trijų kėlinių priartėjo iki 55:64, o lemiamą atkarpą „Maccabi“ pradėjo sėkmingai ir dar labiau sumažino deficitą – 61:66.

„Olympiacos“ sugebėjo atlaikyti varžovų šturmą ir 37-ąją minutę vėl truktelėjo į priekį – 74:66. Aikštės šeimininkai nenuleido rankų ir atsakė savo 6 taškais iš eilės – 72:74.

Analogiška situacija išliko po Romano Sorkino baudų metimų likus 26 sekundėms – 74:76. Netrukus prasižengta buvo prieš I. Brazdeikį, kuris pataikė tik pirmąją baudą, bet pats atkovojo kamuolį puolime ir jau taisyklės buvo pažeistos prieš Isaiah Canaaną, kuris buvo tikslus abukart (79:74), taip įtvirtindamas pergalę.

„Maccabi“: Romanas Sorkinas 16, Tamiras Blattas 13 (6 rez. perd.), Jasielis Rivero ir Jamesas Webbas po 10.

„Olympiacos“: Alecas Petersas (8 atk. kam.) ir Thomasas Walkupas (1/5 tritaškiai, 6 atk. kam.) po 13, Isaiah Canaanas ir Moustapha Fallas (6 atk. kam.) po 10, Nigelas Williamsas-Gossas ir Luke‘as Sikma po 8.