Prieš NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalį pergalę įsirašė Naujojo Orleano „Pelicans“ (32/22). Namų arenoje Jono Valančiūno ekipa rezultatu 133:126 (31:26, 37:31, 31:38, 34:28) nugalėjo Vašingtono „Wizards“ krepšininkus (9/45).

Jonas Valančiūnas aikštelėje praleido 15 min., per kurias pelnė 10 taškų (5/6 dvit.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Ryškiausiai laimėtojų gretose žibėjo ir į pergalę vedė Zionas Williamsonas, pelnęs 36 taškus, dar 24 pridėjo ir CJ McCollumas.

Naujasis Orleanas turėdamas 33 pergales ir 22 pralaimėjimus prieš „Visų žvaigždžių“ pertrauką pasiekė geriausią rezultatą nuo 2007-2008 m., kai klubas dar vadinosi „Hornets“ (36/16).

Vašingtono komandai, kuri pralaimėjo aštuntą mačą iš eilės, o tai yra ilgiausia nesėkmių serija lygoje.

Likus mažiau nei 3 min. iki antrojo kėlinio pabaigos „Pelicans“ turėjo 20 taškų persvarą (66:46), tačiau svečiai ėmėsi ją tirpdyti ir jau paskutinio kėlinio pradžioje komandas teskyrė vienas taškelis (74:73).

Vėliau „Wizzards“ buvo ne kartą minimaliai išsiveržusi į priekį, tačiau likus žaisti kiek daugiau nei 5 min. (115:115) prabilo Z. Williamsonas. Jis dar kartą pelnė taškus iš po krepšio ir persvėrė rezultatą 119:115.

Likus 21,2 sekundės „Wizards“ priartėjo iki 129:126, kai Jordan Poole’as pataikė 3 taškus, bet „Pelicans“ pataikė du baudos metimus ir nusprendė rungtynių baigtį.

Vašingtono krepšininkų gretose įspūdingą pasirodymą surengė Deni Avdija. 23-ejų krepšininkas iš Izraelio dar neįpusėjus trečiajam ketvirčiui viršijo savo ankstesnį 25 taškų karjeros rekordą, o iš viso mače pelnė net 43.

Kitas rungtynes šios komandos žais tik vasario 22 d. Naujojo Orleano komanda stos į kovą su Hjustono „Rockets“, o „Wizards“ susitiks su Denverio „Nuggets“.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 36 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), CJ McCollumas 24 (6 rez. perd.), Brandonas Ingramas 18 (7 rez. perd.), Naji Marshallas 13, Jonas Valančiūnas 10 (5 atk. kam.).

„Wizards“: Deni Avdija 43 (14 atk. kam.), Corey Krispertas 20 (4 atk. kam., 6 rez. perd.), Jordanas Poole’as 16 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Marvinas Bagley III 14 (10 atk. kam.), Tyusas Jonesas 14 (13 rez. perd.).