Fantastiškai iš toli atakavusi Denverio „Nuggets“ susigrąžino namų aikštės pranašumą serijoje prieš Portlando „Trail Blazers“.

Denverio ekipa išvykoje buvo stipresnė ir persvėrė serijos iki keturių pergalių rezultatą 2:1. Ketvirtosios rungtynės vėl vyks Portlande.

„Nuggets“ šiame susitike realizavo net 20 iš 38 tritaškių (52,6 proc.).

Nesulaikomai rungtyniavęs Nikola Jokičius nugalėtojams surinko 36 taškus (8/16 dvit., 4/7 trit., 8/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Svarbiausiu metu prabilęs Austinas Riversas pridėjo 21 (5/10 trit.), o mažylis iš Argentinos Facundo Campazzo buvo arti trigubo dublio – 11 taškų, 8 atkovoti kamuoliai ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

„Blazers“ komandai Damianas Lillardas surinko 37 taškus (5/16 trit.).

Didžiąją rungtynių dalį pirmavusi „Nuggets“ ketvirto kėlinio pradžioje buvo priekyje 91:83, bet tada Carmelo Anthony smeigė du tritaškius, pridėjo du tikslius baudų metimus ir rezultatas tapo lygus 91:91.

Šeimininkus atvėsino Austinas Riversas – „Nuggets“ snaiperis pataikė tris iš eilės tritaškius ir vėl nutolino savo ekipą 102:94.

Damiano Lillardo pastangomis „Blazers“ dar laikėsi, bet A. Riversas dar kartą buvo tikslus iš toli ir prasidėjus paskutinei minutei „Nuggets“ užtikrintai pirmavo 111:103.

Portlando ekipa dar bandė gelbėtis tritaškiais  – du pataikė D. Lillardas, vieną C.J. McCollumas ir likus žaisti 3,2 sek. ekipas teskyrė trys taškai – 115:118.

Prie baudų metimo linijos pasiųstas Michaelas Porteris Jr. prametė abi baudas, bet situaciją gelbėjo kamuolį nusiėmęs N. Jokičius ir dvitaškiu padėjęs tašką šiame mače.

„Blazers“: D. Lillardas 37, C.J. McCollumas 22, N. Powellas 18, C. Anthony 17, J. Nurkičius 13 (13 atk. kam.).

„Nuggets“: N. Jokičius 36, A. Riversas 21, M. Porteris Jr. 15, A. Gordonas 13, F. Campazzo 11.