NBA čempionė Los Andželo „Lakers“ perėmė iniciatyvą serijoje su Finikso „Suns“ – namie varžovus įveikė 109:95 (27:28, 16:12, 33:23, 33:32).

Pirmąjį serijos mačą pralaimėję „Lakers“ dabar pirmauja 2:1. Ketvirtosios rungtynės ir vėl vyks Los Andžele.

Nugalėtojų gretose sunkiai sulaikomas buvo Anthony Davisas – 34 taškai (11/20 dvit., 0/2 trit., 12/14 baud.) ir 11 atkovotų kamuolių. LeBronas Jamesas pridėjo 21 tašką (8/14 dvit., 1/5 trit., 2/3 baud.) ir  9 rezultatyvius perdavimus, vokiečio Denniso Schroderio sąskaitoje – 20 taškų.

„Suns“ komandai DeAndre Aytonas surinko 22 taškus ir 11 atkovotų kamuolių.

Du kėlinius vyko lygi kova, bet galiausiai šeimininkai spurtavo po pertraukos – sėkmingiau pradėję trečią kėlinį jie atitrūko dviženkliu skirtumu ir vienu metu jis pasiekė 17 taškų atžymą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Suns“ sugebėjo priartėti iki 68:77, bet tada Wesley Matthewsas pataikė du tritaškius iš eilės, Marcas Gasolis pridėjo dar vieną ir „Lakers“ vėl pabėgo 89:70.

Iki šios atkarpos Los Andželo krepšininkai buvo pataikę vos 3 tolimus metimus iš 22.

Ketvirto kėlinio antroje pusėje „Suns“ spurtavo 12:2 ir atsilikimą sumažino iki 9 taškų, tačiau dar arčiau priartėti nepavyko.

„Lakers“: A. Davisas 34 (11 atk. kam.), L. Jamesas 21 (9 rez. perd.), D. Schroderis 20, W. Matthewsas 8, A. Drummondas 6 (11 atk. kam.).

„Suns“: D. Aytonas 22 (11 atk. kam.), D. Bookeris 19, C. Payne’as 15, T. Craigas ir J. Crowderis po 9, Ch. Paulas 7.