Milvokio „Bucks“ krepšininkams liko vienas žingsnis iki Rytų konferencijos pusfinalio. Jie antrą kartą iš eilės nušlavė Majamio „Heat“ ekipą – 113:84 (26:14, 23:22, 37:24, 27:24).

„Bucks“ serijoje pirmauja „sausai“ – 3:0.

Atidarę seriją dviem pergalėmis namuose, problemų „Bucks“ neturėjo ir persikėlę į Majamį – per pirmas devynias minutes „Heat“ ekipai leido pelnyti tik 9 taškus ir susikrovė dviženklį pranašumą jau pirmame kėlinyje.

„Bucks“ kovą dėl kamuolių laimėjo 51-36, o „Heat“ krepšį atakavo vos 38 proc. tikslumu.

Nugalėtojams Khrisas Middletonas pelnė 22 taškus, Jrue Holiday pridėjo 19 ir 12 rezultatyvių perdavimų, o Giannio Antetokounmpo sąskaitoje 17 taškų ir 17 atkovotų kamuolių.

„Paskutinės dvejos rungtynės nebuvo lengvos. Taip, laimėjome 30 taškų, bet tiesiog darėme savo darbą. Kai susikoncentruojame ties savimi, žaidžiame kaip komanda ir esame pakankamai kieti – geri dalykai ateina“, – po mačo sakė graikas.

Antrąsias serijos rungtynes „Bucks“ irgi laimėjo triuškinamai – 132:98.

„Heat“ ekipai Jimmy Butleris pelnė 19, Bamas Adebayo – 17 taškų.

„Jie puikiai pataiko net ir sunkius metimus, o mūsų metimai tiesiog nenori įkristi“, – po mačo liūdėjo B. Adebayo.

Susitikimą stebėjo net 17 tūkst. žmonių.

„Heat“: J. Butleris 19, B. Adebayo 17, N. Bjelica 14.

„Bucks“: Kh. Middletonas 22, J. Holiday 19, G. Antetokounmpo 17, B. Lopezas 13, B. Portis ir B. Forbesas po 11.