Ketvirtadienį Prancūzijos moterų krepšinio taurės turnyro ketvirtfinalyje Liono ASVEL su Juste Jocyte išvykoje 82:71 (21:14, 30:15, 17:26, 14:16) įveikė „Tarbes GB“ ekipą.

ASVEL tik pačioje rungtynių pradžioje reikėjo vytis varžoves (0:3, 2:5). Vėliau jos spurtavo 8:0 ir nuo tada pirmavo iki pat mačo pabaigos. Antrajame kėlinyje ASVEL pradėjo triuškinti varžoves (46:27), o po pertraukos turėjo net 24 taškų persvarą (53:29).

Trečiojo ketvirčio pabaigoje ASVEL krepšininkės kiek atsipalaidavo ir jų persvara ėmė tirpti (63:55). Visgi, ketvirtajame kėlinuke šeimininkės rimtesnio šturmo nesurengė, o priartėti labiau nei iki 8 taškų taip ir nepajėgė.

J.Jocytė žaidė 20 min. 23 sek., pelnė 11 taškų (2/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/4 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, kartą suklydo ir surinko 13 naudingumo balų.

ASVEL klube rezultatyviausia buvo Blake Dietrich (18 tšk.), o naudingiausia – Sandrine Gruda (17 tšk., 8 atk. kam., 20 naud. bal.). Tuo tarpu šeimininkių neišgelbėjo solidus Anos Tadič pasirodymas (14 tšk., 10 atk. kam., 3 blk., 21 naud. bal.).