Jiri Zidekas: nustebsiu, jei Šaras nebus vienas geriausių trenerių pasaulyje

Šarūno Jasikevičiaus įtaka ir progresas pro akis nepraslysta ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Eurolygoje. Turnyro organizatoriai sukūrė vaizdo klipą, skirtą Kauno „Žalgirio“ treneriui.

32

„Manau, kad Šarūnas Jasikevičius yra šio sezono Eurolygos revoliucija. Nustebsiu, jei jis vieną dieną nebus geriausias Europos ar pasaulio treneris“, – taip kalbėjo buvęs „žalgirietis“ Jiri Zidekas. Čekas 1999-siais su Kauno ekipa laimėjo Eurolygą, o dabar dirba krepšinio komentatoriumi.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šarūnas Jasikevičius. Žaidėjo ir trenerio kelias

Apie savo laivo kapitoną kalbėjo ir patys „Žalgirio“ žaidėjai. „Jis – labai motyvuotas žmogus, tai galima matyti iš to, koks jis buvo žaidėjas“, – sakė Kevinas Pangosas.

Kanadiečiui antrino ir kitas įžaidėjas Leo Westermannas: „Jis – pagrindinė priežastis, kodėl čia atvažiavau. Jis buvo vienas mėgstamiausių žaidėjų, kai buvau jaunas. Visada žiūrėdavau, kaip jis žaidžia. Neseniai Šaras buvo žaidėjas, todėl gerai supranta mus, žino, ką jaučiame. Jis, kaip treneris, mane, kaip ir daugelį, tikrai stebina.

4 Eurolygos trofėjai, vieta Eurolygos legendų sąraše – tikrai ne visi Šaro nuopelnai. „Nebuvau kitoks nei kiti Lietuvos berniukai. Krepšinis čia – antra religija. Augdamas eidavau į areną ir buvau didžiulis „Žalgirio“ žaidėjas. Baigti karjerą čia, kur nelabai turėjau šansą žaisti kaip žaidėjas, man reiškė daug“, – pasakojo pats Šarūnas Jasikevičius.

Kauniečių strategas sakė, kad perėjimas nuo žaidėjo iki trenerio nebuvo labai sudėtingas: „Tiesiog turi suprasti, kad tavo atsakomybės padvigubėjo, turi kalbėti su žurnalistais, dalyvauti susitikimuose.“

Reportažo herojus pasakojo, kad jam patinka būti treneriu, tačiau šioje pozicijoje patiri daugiau streso nei žaidėjas. "Deja, kai pasensti, negali rungtyniauti. Reikia judėti pirmyn“, – šypsodamasis sakė Šaras.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų