Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse išvykoje 3:1 (2:0) nugalėjo Bylefeldo „Arminia“ futbolininkus.

Pirmasis rungtynėse 31-ąją minutę pasižymėjo Emre Canas. Saugas užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Borussia“ į priekį 1:0.

Matsas Hummelsas pirmojo kėlinio pabaigoje nuostabiu smūgiu pirmuoju lietimu padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Vis gi gražiausią rungtynių įvartį pelnė kylanti Anglijos futbolo žvaigždė Jude'as Bellinghamas. 72-ąją minutę centro saugas suklaidino net keletą varžovų gynėjų ir apgaulingu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus 3:0.

Įvartį gražuolį žiūrėkite:

Bylefeldo futbolininkams rungtynių pabaigoje pavyko sušvelninti skirtumą iki 1:3. 87-ą minutę sėkmingai vienuolikos metrų baudinį realizavo Fabianas Klosas.

Tuo tarpu pirmenybių lyderis Miuncheno „Bayern“ namuose 4:0 (2:0) įveikė„Hoffenheim“ vienuolikę.

Po šių susitikimų pirmoje turnyrinės lentelės vietoje 22 taškais išlieka Miuncheno ekipa, o antroje vietoje esantys Dortmundo futbolininkai turi 21 tašką.