Penktadienį Eurolygoje Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ (10/3) įspūdingai spurtavo ketvirtojo kėlinio pabaigoje ir namuose 87:71 (23:15, 16:28, 21:18, 27:10) nugalėjo Milano „AX Armani“ (7/5) ekipą.

Po gana neblogo pirmojo kėlinio, kurį „Barcelona“ užbaigė pirmaudama 8 taškų skirtumu (23:15) ir kelių pirmųjų antrojo kėlinio minučių, Š.Jasikevičiaus auklėtiniai pateko į duobę ir „AX Armani“ ekipai pavyko ne tik išlyginti rezultatą, tačiau ir pirmauti po dviejų kėlinių – 43:39.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „AX Armani“ ekipai dar pavyko pirmauti 7 taškų skirtumu (67:60), tačiau likus žaisti 3 min. 25 sek. po Brandono Davieso dvitaškio „Barcelona“ išsiveržė į priekį 70:69. Įspūdingai „Barcelona“ sužaidė likusią atkarpą: per daugiau nei 3 minutes jie leido varžovams pelnyti vos 2 taškus, tuo tarpu patys pelnė 15 ir iškovojo įspūdingą pergalę.

„Barcelonai“ pavyko sustabdyti buvusį Š.Jasikevičiaus auklėtinį Zachą LeDay, kuris per 22 min. 49 sek. taškų nepelnė, atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko -2 naudingumo balus.

„Barceloną“ į priekį vedė Brandonas Daviesas, kuris per 24 min. 33 sek. pelnė 21 tašką (8/10 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, suklydo 4 kartus ir surinko 28 naudingumo balus.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 21, Nikola Mirotičius 19, Cory Higginsas 16, Alexas Abrinesas 7.

„AX Armani“: Malcolmas DeLaney 23, Shavonas Shieldsas 12, Vladimiras Micovas 11, Kyle‘as Hinesas 10.