REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
0
TV3

Ketvirtadienį prekybos centre „Panorama“ atidaryta garsiausių Lietuvos sportininkų marškinėlių, su kuriais buvo žaista įvairiuose klubuose pasaulyje, išskirtinė paroda. Jis veiks iki labdaringo aukciono pradžios birželio 6 dieną.

REKLAMA
REKLAMA

Marškinėlius galima bus įsigyti interneto puslapyje rinka.lt, o pradinė jų kaina – 500 litų. Surinktos lėšos bus skirtos Vaikų dienos centrui „Duok ranką“ Vilniuje remontuoti ir pritaikyti vaikų reikmėms. Tikima, kad reikalinga suma – 30 tūkst. litų – neabejotinai bus surinkta.

REKLAMA

Šios akcijos sumanytojos visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ gerumo ambasadorius Jonas Valančiūnas aukcionui taip pat padovanojo savo marškinėlius.

„Tai unikalu, nes su šiais marškinėliais aikštėje dar nebuvau išbėgęs“, – apie „Toronto Raptors“ aprangą, pažymėtą 17-uoju numeriu, kalbėjo buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ vidurio puolėjas. Jam vaikai specialiai nupiešė ir padovanojo milžinišką diplomą. „Tokio dar niekada neturėjau“, - juokėsi dvidešimtmetis krepšininkas.

REKLAMA
REKLAMA

Aukcionui marškinėlius taip pat padovanojo krepšininkai Šarūnas Jasikevičius, Martynas Pocius, Kšyštofas ir Darjušas Lavrinovičiai, Rimas Kaukėnas, Ramūnas Šiškauskas, Simas Jasaitis, Deividas Dulkis, Linas Kleiza, Renaldas Seibutis, Mantas Kalnietis ir Paulius Jankūnas, futbolininkai Deividas Šemberas, Marius Stankevičius ir ledo ritulininkas Dainius Zubrus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Visi marškinėliai su parašais, o Maskvos CSKA puolėjo Ramūno Šiškausko  apranga tapo unikali, nes krepšininkas neseniai paskelbė apie karjeros pabaigą.

„Smagu, kad tokios akcijos vyksta ir galiu nors kažkaip prie to prisidėti. Šiais laikais vaikams itin svarbu padėti. Tai tikrai prasminga“, – teigė J. Valančiūnas, neseniai tapęs ir akcijos „Prieš alkoholį nepilnamečiams“ veidu. Papozavęs prie savo būsimos komandos kitą sezoną marškinėlių krepšininkas sakė, kad pirmiausiai pirktų savo komandos draugo Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipoje Renaldo Seibučio marškinėlius, paskui Brolio, o paskui visgi sugalvojo, kad nieko nenori išskirti ir mielai įsigytų visą marškinėlių kolekciją.

REKLAMA

Visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ valdybos pirmininkas Tadas Vizgirda neabejojo, kad šis aukcionas pritrauks daugybę pirkėjų, o vaikų dienos centras sulauks reikiamos pagalbos. Šiuo metu trijų kambarių bute dienomis glaudžiasi 22 vaikai, o prie vienintelio rašomojo stalo pamokoms ruošti stovi gyva eilė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų