J. Mačiulis Atėnuose nesibaimina tapti atpirkimo ožiu: ne mažesnė įtampa žaisti Lietuvos rinktinėje

Jonas Mačiulis į Atėnų „Panathinaikos“ klubą persikėlė nieko nesibaimindamas - nei didelių permainų legendinėje Graikijos komandoje, nei didelės legionieriaus atsakomybės.

Dienraščio „Lietuvos ryto“ žurnalistės paklaustas ar nebijo tapti atpirkimo ožiu, jei komandai nesiseks, J.Mačiulis atkirto: „Patikėkite, ne mažesnė įtampa žaisti Lietuvos rinktinėje, nes gausu žmonių, kurie ir kalba, ir rašo nesąmones. Sunkumų yra visur.“

„Svarbiausia dirbti savo darbą, nes minios negali kontroliuoti. Graikijos spaudoje ypač daug šiukšlių. Tačiau mano reikalas - dirbti aikštėje“, - „Lietuvos rytui“ pasakojo puolėjas.

Atėnų ekipoje J.Mačiulis yra vienintelis išreikštas trečiasis numeris, bet dėl savo žaidimo laiko aikštėje nėra garantuotas. Tiesa, naujasis „Panathinaikos“ strategas Argiris Pedoulakis krepšininkui paliko gerą įspūdį.

„Tai vienas įdomiausių per mano karjerą sutiktų trenerių. Pirmas mano įspūdis, kad jis - puikus taktikas ir šioje srityje turi išties įdomių minčių. Jis prašo suprasti žaidimą ir atkreipti dėmesį net į smulkmenas. Pedoulakis bando įvesti daug nerašytų taisyklių. Pavyzdžiui, jei su komandos draugu nesusitiko žvilgsnis, neatlikti perdavimo ir panašiai“, - rašoma dienraštyje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų