Italijos krepšinio taurę sekmadienį iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Sienos „Montepaschi“ ekipa, kuri finale po atkaklios kovos 70:69 (23:18, 19:18, 16:17, 12:16) palaužė Bolonijos „La Fortezza“ klubą.

Iki susitikimo pabaigos likus keturioms minutėms Terrellas McIntyre'as tolimu metimu padidino „Montepaschi“ persvarą iki penkių taškų (65:60), tačiau Bolonijos klubas į tai atsakė penkiais taškais ir Alexas Righetti rezultatą išlygino - 65:65.

Nors Henry Domercantas tolimu metimu vėl išvedė į priekį Italijos pirmenybių lyderius (68:65), „La Fortezza“ komanda į tai atsakė keturiais taškais ir po ilgokos pertraukos persvėrė rezultatą savo naudai 69:68. Pergalingus du taškus Sienos komandai pelnė H.Domercantas.

25 minutes aikštelėje praleidęs Kšyštofas Lavrinovičius pelnė 11 (dvitaškiai 4/7, tritaškiai 1/3) taškų, atkovojo 4 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir tiek pat kartų pažeidė taisykles.

Rimantas Kaukėnas per 18 minučių surinko 2 (dvitaškiai 1/6, tritaškiai 0/1, baudos 0/2) taškus, atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 ir prarado 2 kamuolius, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir sykį prasižengė.

12 taškų nugalėtojams pelnė Henry Domercantas, 11 - Benjaminas Eze, 10 - Shaunas Stonerookas.

Bolonijos ekipai 20 taškų surinko Keithas Langfordas, 16 - Earlas Boykinsas, 10 – Alexas Righetti.