shaunas stonerookas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „shaunas stonerookas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „shaunas stonerookas“.

„Montepaschi“ – per žingsnį nuo Italijos čempionų titulo

Italijos krepšinio čempionato finalo trečiosiose rungtynėse Milano „Armani Jeans“ ekipa, kurioje rungtyniauja Mindaugas Katelynas, namuose 72:73 (20:26, 25:13, 12:19, 15:15) nusileido Sienos „Montepaschi“ komandai, kuriai atstovauja Rimantas Kaukėnas ir Kšyštofas Lavrinovičius bei serijoje iki keturių pergalių atsilieka - 0:3. „Montepaschi“ pergalę, iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos likus žaisti 15 sekundžių, įtvirtino taiklūs K.Lavrinovičiaus baudos metimai.
2009-06-15

„Montepaschi“ laimėjo tik po pratęsimo

Italijos krepšinio čempionato rungtynėse Sienos „Montepaschi“ (25 pergalės ir 1 pralaimėjimas) ekipa, kurioje rungtyniauja Rimantas Kaukėnas ir Kšyštofas Lavrinovičius, išvykoje 89:86 (16:19, 18:25, 23:21, 21:13, 11:8) po pratęsimo privertė pasiduoti Bolonijos „Virtus“ (17 ir 9) krepšininkus. K.Lavrinovičius per 17 minučių pelnė 4 taškus (1/4 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 2/2 baudos metimai) ir atkovojo 2 kamuolius.
2009-04-17

„Tau Ceramicą“ gali papildyti net keturi lietuviai

Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipa šios vasaros žaidėjų turguje žada darbuotis iš peties. Klubo vadovų sudarytame išplėstiniame žaidėjų, kuriuos ateinantį sezoną norėtų matyti vilkint „Tau Ceramica“ marškinėlius, sąraše galime išvysti ir keturis lietuvius: Rimantą Kaukėną, Kšyštofą Lavrinovičių (abu Sienos „Montepaschi“), Šarūną Jasikevičių (Atėnų „Panathinaikos“) ir Arvydą Macijauską. Tarp kandidatų taip pat atsidūrė ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ lyderis Chuckas Eidsonas.
2009-04-14

Italijos taurė atiteko „Montepaschi“

Italijos krepšinio taurę sekmadienį iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Sienos „Montepaschi“ ekipa, kuri finale po atkaklios kovos 70:69 (23:18, 19:18, 16:17, 12:16) palaužė Bolonijos „La Fortezza“ klubą.
2009-02-23

„Montepaschi“ nuskriaudė Sopoto ekipą

Eurolygos B grupės, kurioje varžosi Kauno „Žalgiris“, rungtynėse Sienos „Montepaschi“ ekipa išvykoje rezultatu 83:71 (13:7, 25:19, 25:22, 20:21) nugalėjo Tomo Pačėso treniruojamą Sopoto „Asseco Prokom“ klubą. „Montepaschi“ komanda jau pirmajame kėlinuke neleido šeimininkams išsiveržti į priekį. Nepaisant taiklių tritaškių, T.Pačėso auklėtiniams sunkiai sekėsi rinkti taškus, todėl Sienos ekipa netruko susikrauti dviženklį pranašumą.
2008-12-04

Net 28-i R. Kaukėno taškai išgelbėjo „Montepaschį“ nuo pirmos nesėkmės

Sudėtingą pergalę Italijos krepšinio čempionate iškovojo du lietuvius savo gretose turintis Sienos „Montepaschi“ klubas. Čempionės titulą ginanti ekipa sekmadienį svečiuose po pratęsimo 82:81 (22:15, 13:18, 21:16, 14:21, 12:11) palaužė Teramo „Banca Tercas“ krepšininkus. Pergalingus tris taškus baudos metimais pačioje pratęsimo pabaigoje pelnė Shaunas Stonerookas. Įspūdingai šiose rungtynėse žaidė Rimantas Kaukėnas.
2008-10-27

Italijoje – 19-a K. Lavrinovičiaus taškų ir sunki „Montepaschi“ pergalė

Antrąją pergalę iš eilės Italijos krepšinio čempionate iškovojo du lietuvius savo gretose turintis Sienos „Montepaschi“ klubas, kuris namuose 81:75 (20:20, 16:16, 26:21, 19:18) įveikė Trevizo „Benetton“ krepšininkus. Nugalėtojų gretose puikiai rungtyniavo Kšištofas Lavrinovičius, kuris per 19 aikštėje praleistų minučių pelnė 19 (dvitaškiai 3/5, tritaškiai 3/3, baudos 4/4) taškų, atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo 2 varžovų pražangas ir 3 kartus prasižengė.
2008-10-20

Italijoje – įspūdingas R. Kaukėno žaidimas ir triuškinama „Montepaschi“ pergalė

Įspūdingas Rimanto Kaukėno žaidimas vedė Sienos „Montepaschi“ klubą į pirmąją pergalę Italijos krepšinio čempionate. Nugalėtojų titulą ginanti Sienos ekipa sekmadienį svečiuose 96:61 (24:19, 17:16, 33:12, 22:14) sutriuškino Tautvydo Lydekos Kantu „Pallacanestro“ komandą.
2008-10-13

„Montepaschi“ sutraiškė Eurolygos čempionę

Naujam sezonui besirengianti Italijos čempionė Sienos „Montepaschi“ kontrolinėse rungtynėse namuose 72:54 (23:11, 10:17, 19:16, 20:10) sutriuškino Eurolygos čempionę Maskvos CSKA ekipą. Nugalėtojams Kšištofas Lavrinovičius pelnė 6, o Rimantas Kaukėnas - 4 taškus. Maskvos ekipai Ramūnas Šiškauskas surinko 10 taškų. „Montepaschi“ klube išsiskyrė Terrellas McIntyre'as (21 tšk.) bei Marco Carraretto ir Shaunas Stonerookas (po 10 tšk.
2008-09-18

K. Lavrinovičiaus klubas pergalingai pradėjo ketvirtfinalį

Įtikinama pergale Italijos krepšinio lygos ketvirtfinalio seriją iki trijų pergalių pradėjo reguliariojo sezono nugalėtojas bei čempiono titulą ginantis Kšyštofo Lavrinovičiaus Sienos „Montepaschi“ klubas, šeštadienį namuose 91:72 (14:17, 31:22, 15:9, 31:24) nugalėjęs Bolonijos „Upim“ ekipą.