Sekmadienį savo pirmą karjeros įvartį klubiniame futbole pelnė Linas Mėgelaitis. „Viterbese“ klubo saugas šiuo įvarčiu padėjo savo ekipai išvykoje sužaisti lygiosiomis 3:3 su „Reggiana” klubu.

Šiose Italijos „Serie C“ lygos rungtynėse L.Mėgelaitis žaidė visas 90 minučių, o įvartį Lietuvos rinktinės saugui pavyko įmušti 57 minutę. Po jo įvarčio „Viterbese“ dar pirmavo 2:0, tačiau po to varžovams pavyko rezultatą išlyginti, o rungtynės galiausiai baigėsi rezultatu 3:3.

Po šių lygiųjų „Viterbese“ su 11 taškų lieka paskutinėje, dvidešimtoje turnyrinės lentelės vietoje, o „Reggiana“ klubas lieka antroje vietoje.

Italijos „Primavera“ čempionate visas rungtynes žaidė puolėjas Augustinas Klimavičius, tačiau jam pasižymėti nepavyko, o jo atstovaujamas „Genoa U-19“ klubas sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Fiorentina“ jaunimo ekipa.

Italijos „Serie A“ lygoje vartininkas Marius Adamonis liko ant Romos „Lazio“ klubo suolo, o jo komanda pralaimėjo „Napoli“ klubui rezultatu 0:4.

Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje visas 90 minučių žaidė Fedoras Černychas, tačiau lietuvis su Balstogės „Jagiellonia“ klubu išvykoje 0:1 pralaimėjo Varšuvos „Legia“ klubui.

Pralaimėjimą Serbijoje taip pat patyrė Justas Lasickas. Lietuvis žaidė visą mačą, tačiau jo atstovaujamas „Voždovac“ klubas namų stadione 0:3 pralaimėjo Belgrado „Partizan“ ekipai.

Stipriausioje Izraelio lygoje Ernestas Šetkus gynė Tel Avivo „Hapoel“ vartus, o lietuvio komanda namuose 1:3 pralaimėjo Haifos „Maccabi“. E.Šetkus šiose rungtynėse atrėmė tik vieną smūgį, o įvarčiai į jo vartus buvo įmušti 45, 47 ir 90 minutėmis.

Trečioje Ispanijos lygoje toliau sėkmingai vartus gina Ernestas Juškevičius. „Linares“ klubo vartininkas sekmadienį nepraleido įvarčio ir padėjo savo ekipai 1:0 nugalėti Madrido „Real B“ ekipą. Tai buvo jau trečioji „Linares“ klubo pergalės iš eilės, o prie visų jų savo sėkmingu žaidimu vartuose prisidėjo E.Juškevičius.

Ketvirtoje Ispanijos lygoje Svajūnas Čyžas rungtynes pradėjo starto sudėtyje. Lietuvis žaidė 62 minutes, o 45 minutę gavo geltoną kortelę. Tuo metu jo atstovaujamas „Antequera“ klubas namuose 1:2 pralaimėjo „Panaderia” ekipai. Taip pat reikia pabrėžti, kad „Antequera“ nuo 31 minutės žaidė mažumoje.

Stipriausioje Estijos lygoje Edgaras Žarskis žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujamas Narvos „Trans“ klubas namuose 0:2 nusileido Talino „Levadia“ ekipai.