„Belenenses“ futbolo klubas neseniai tapo Covid-19 židiniu. Dėl užsikrėtimo virusu arba rizikingų kontaktų „Belenenses“ prarado 14 žaidėjų ir didelę dalį trenerių štabo.

Nepaisant visų problemų, „Belenenses“ rungtynės Portugalijos aukščiausioje lygoje prieš Lisabonos „Benficą“ nebuvo nukeltos. Šeimininkai rungtynėms galėjo registruoti vos 9 žaidėjus, o mačas nuo pat pirmųjų akimirkų priminė farsą.

„Belenenses“ jau pirmą minutę įsimušė į savo vartus, o po pirmojo kėlinio buvo atsilikę 0:7. Lyg problemų komandai ir taip neužtektų, trys „Belenenses“ futbolininkai patyrė traumas. Antrojo kėlinio pradžioje komanda liko su vos 6 sveikais žaidėjais, todėl teisėjas pagal lygos reglamentą nutraukė mačą.

„Šita lyga yra pasityčiojimas“, - rungtynių metu skandavo „Belenenses“ sirgaliai.

Rungtynių apžvalga:

Prieš rungtynes „Belenenses“ treneris Filipe Candido tikino, kad jam reikės į pagrindinę sudėtį pakviesti futbolininkus iš dublerių ekipos, tačiau panašu, kad iki rungtynių su „Benfica“ jis nespėjo to padaryti, nes visi tikėjosi, kad mačas bus nukeltas.

„Benfica“ su 31 tašku yra lygos lyderė. „Belenenses“ (8 tšk.) tarp 18 klubų rikiuojasi 16-as.