serie c

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „serie c“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „serie c“.

Italijoje Linas Mėgelaitis įmušė pirmąjį karjeros įvartį

Sekmadienį savo pirmą karjeros įvartį klubiniame futbole pelnė Linas Mėgelaitis. „Viterbese“ klubo saugas šiuo įvarčiu padėjo savo ekipai išvykoje sužaisti lygiosiomis 3:3 su „Reggiana” klubu. Šiose Italijos „Serie C“ lygos rungtynėse L.Mėgelaitis žaidė visas 90 minučių, o įvartį Lietuvos rinktinės saugui pavyko įmušti 57 minutę.
2021-11-29

Italijos taurė: „Serie A“ lyderiai su „Serie C“ vidutiniokais mušė baudinius

Sunkiai į „Coppa Italia“ ketvirtfinalį prasibrovė „Serie A“ lyderis Milano „Inter“. Jis antradienį aštuntfinalyje vargo su „Serie C“ vidutiniokais „Pordenone“ futbolininkais, kuriuos namie įveikė po baudinių serijos. 90 minučių nugalėtojo neišaiškino, mat nė viena komanda įvarčio nepelnė. Toks pats scenarijus buvo ir pratęsime. Kadangi po 120 minučių švieslentėje degė lygus rezultatas (0:0), komandos stojo mušti baudinius.
2017-12-13

Italiją vėl krečia futbolo korupcijos skandalas

Italijos policija sulaikė buvusį šalies rinktinės puolėją Giuseppe Signori ir dar 15 žmonių, kurie įtariami sutartų futbolo rungtynių organizavimu ir pelnymusi lažybų kontorose. Anot pranešimų, tarp suimtųjų - buvę aukščiausiosios „Serie A“ lygos žaidėjai, taip pat futbolininkai, dar ir dabar rungtyniaujantys „Serie B“, „Serie C“ ir žemesnio rango pirmenybėse.