Italijoje „Inter“ paskutinėmis minutėmis paleido pergalę

Intriguojančios Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp „AS Roma“ ir Milano „Inter“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Rickas Karsdorpas 9-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Samiras Handanovičius meistriškai atrėmė kamuolį. Romelu Lukaku 13-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau šį kartą kamuolį atrėmė Pau Lopezas.

Lorenzo Pellegrini 17-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „AS Roma“ į priekį 1:0. Lautaro Martinezo 36-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš skersinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Milanas Skriniaras 56-ąją minutę kampinio metu tiksliu smūgiu galva išlygino rungtynių rezultatą 1:1. Achrafas Hakimi 63-ąją minutę nuostabiu smūgiu kaire koja persvėrė rezultatą „Inter“ naudai 2:1. Gianluca Mancini 86-ąją minutę puikiu smūgiu galva atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.