Ronaldo dublis atnešė pergalę „Juventus“

Turino „Juventus“ Italijos „Serie A“ lygoje 4:1 nugalėjo „Udinese“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Rodrigo De Paulas 10-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo žaidimą ranka ir įvarčio neįskaitė. Cristiano Ronaldo 31-ąją minutę galingu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Juventus“ ekipą į priekį 1:0.

Federico Chiesa 49-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0. Netrukus Aaronas Ramsey taip pat nukreipė kamuolį į vartus. Visgi teisėjas dar kartą pasinaudojęs VAR peržiūra užfiksavo žaidimą ranka ir įvarčio neįskaitė. C.Ronaldo 70-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Marvinas Zeegelaaras rungtynių pabaigoje taip pat pridėjo įvartį ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:3. Paulo Dybala per pridėtą rungtynių laiką puikiu smūgiu nuginklavo vartininką, o Turino klubas iškovojo pergalę 4:1.