Italijoje – dramatiškai iškovota Andrejaus Drukarovo bronza

Italijoje pasibaigusiose FIS kalnų slidinėjimo varžybose penktadienį bronzos medalį laimėjo Andrejus Drukarovas.

Vyrų didžiojo slalomo rungtyje lietuvis du kartus trasą įveikė per 2 min. 27.59 sek. A.Drukarovas vos 0.01 sek. aplenkė ketvirtoje vietoje likusį australą Harry Laidlaw (2:27.60). Beje, po pirmojo nusileidimo A.Drukarovą nuo H.Laidlaw skyrė net 0.73 sek.

Nugalėtoju tapo italas Giulio Zuccarini (2:26.65), aplenkęs šveicarą Ericą Wylerį (2:27.42). Finišą iš viso pasiekė 44 sportininkai.

Ketvirtadienį Italijoje startavo ir kita Pekino olimpiadai besiruošianti lietuvė Gabija Šinkūnaitė. Deja, ji abu kartus slalomo rungtyje nebaigė pirmojo nusileidimo. Abu sykius nugalėjo italė Celina Haller.