Istorinį Belgrado klubų mūši nulėmė taiklus Nedovičiaus šūvis

Serbijos grandų mūšyje netrūko intrigos, o pergalė atiteko Belgrado „Crvena Zvezda“ (6-6) krepšininkams, kurie skaičiuoja jau penktąją pergalę iš eilės Eurolygoje.

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai svečiuose po atkaklios kovos 76:73 (11:20, 29:13, 14:19, 22:21) palaužė Belgrado „Partizan“ (4-8) komandą, kuri pralaimėjo jau ketvirtą susitikimą paeiliui turnyre.

Tai buvo pirmasis šių Belgrado klubų susitikimas Eurolygoje per turnyro istoriją.

Aikštės šeimininkai galingai startavo ir jau pirmajame kėlinyje džiaugėsi dviženkliu pranašumu (4:16). Visgi, sėkmingas startas pamato pergalei nepadėjo.

Antrasis ketvirtis visiškai priklauso „Crvena Zvezda“ atstovams. Pastarieji vien per kėlinį surinko 29 taškus ir ne tik visiškai ištirpdė deficitą, bet ir patys ėmė tolti nuo oponentų (38:31).

Po didžiosios pertraukos žaidimo svarstyklės išsilygino. Pernelyg neatsiplėšė nė viena komanda, o visa intriga persikėlė į ketvirtojo kėlinio pabaigą. Likus žaisti 3 minutes, aikštės šeimininkai dar pirmavo 6 taškais (65:71).

Vis dėlto, Hassano Martino dvitaškis ir du Luca Vildozos tritaškiai lygino rezultatą (73:73). Per likusią minutę „Partizan“ krepšininkai išmetė net keturis tritaškius, tačiau nė vienas nebuvo tikslus, o pergalė svečiams išplėšė Nemanja Nedovičiaus tolimas metimas – 76:73.

„Crvena Zvezda“: Nemanja Nedovičius 20 (4/8 dvit., 1/7 trit., 9/10 baud.), Luca Vildoza 14 (6 rez. perd.), Filipas Petruševas 10, Ognjenas Dobričius 9, Hassanas Martinas 8 (7 atk. kam.), Benjaminas Bentilas 6.

„Partizan“: Kevinas Punteris 15 (5/7 dvit., 1/5 trit., 2/2 baud.), Yamas Madaras 14, Ioannis Papapetrou 13, Mathiasas Lessortas 11 (10 atk. kam.), Dante Exumas ir Danilo Andjušičius po 5.