Dešimtąją pergalę Eurolygoje iškovojo Stambulo „Fenerbahce“ (10-2) krepšininkai.Turkijos klubas išvykoje 104:75 (24:18, 30:17, 30:17, 20:23) sutriuškino Berlyno ALBA (3-9) komandą, kuri jau devintose rungtynėse paeiliui patiria nesėkmę.

Reikšmingą pranašumą turkai susikrovė jau pirmajame kėlinyje, kuomet po atkarpos 9-0 šovė į priekį dviženkliu skirtumu (17:5).

Prieš didžiąją pertrauką atstumas dar labiau padidėjo ir išaugo iki 19 taškų (54:35).

Priešnuodžių varžovui žaidimui aikštės šeimininkai nesurado ir po pertraukos. Turkai tvirtai kontroliavo žaidimą ant parketo ir neatsipalaidavo, o atstumas tarp komandų augo lyg ant mielių (79:45).

Didžiausias skirtumas buvo užfiksuotas ketvirtajame kėlinyje, kai ekipas skyrė net 35 taškai (91:56). Bejėgiškai atrodžiusi Berlyno komanda patyrė triuškinančią nesėkmę namuose – 104:75.

„Fenerbahce“: Carsenas Edwardsas (8 rez. perd.) ir Marko Guduričius (6 rez. perd.) po 13, Jonathanas Motley 11, Metecanas Birsenas, Nigelas Hayesas-Davisas, Tonye Jekiri (10 atk. kam.), Devinas Bookeris ir Nickas Calathesas (7 rez. perd., 5 kld.) po 10.

ALBA: Jaleenas Smithas 15 (3/4 dvit., 3/3 trit.), Maodo Lo ir Benas Lammersas (5 per. kam.) po 12, Johannesas Thiemannas 10, Malte Delow 7.