Naujojo Orleano „Pelicans“ (28-21) klubas iškovojo dramatišką pergalę paskutinėmis rungtynių sekundėmis, o pergalingu metimo autoriumi į San Antonijaus „Spurs“ (10-39) krepšį tapo 33 taškus surinkęs Zionas Williamsonas.

Per visą aikštelę dideliu greičiu praskridęs Z. Williamsonas pelnė dvitaškį per Victoro Wembanyamos rankas, o per likusias 3,8 sekundes Grego Popovičiaus auklėtiniai nieko nebesukūrė 114:113 (24:33, 34:32, 30:23, 26:25).

Įdomu tai, kad V.  Wembanyama keliose atakose prieš tai blokavo du Z. Williamsono metimus, tačiau šis nepabūgo ir lemiamoje atakoje baudos aikštelėje atakavo net tris varžovų krepšininkus.

Svarų indėlį į pergalę pridėjo lietuvis Jonas Valančiūnas, kuris surinko 18 taškų (9/12 dvit.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Z.Williamsonas per 36 minutes surinko 33 taškus (12/21 dvit., 9/13 baud.) ir 8 atkovotus kamuolius.

Pralaimėjusiems pirmasis 2023 m. NBA naujokų biržos šaukimas Victoras Wembanyama per 28,5 minutės pelnė 16 taškų (7/11 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo 3 metimus ir 6 sykius suklydo.

„Spurs“: Devinas Vasellas 28 (5/10 trit.), Tre Jonesas 20 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Victoras Wembanyama 16 (7/11 dvit., 14 atk. kam., 7 rez. perd., 6 kl.), Jeremy Sochanas 15 (16 atk. kam.).

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 33 (12/21 dvit., 8 atk. kam.), C.J.McCollumas 21 (8/17 met.), Brandonas Ingramas 19 (6 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 18 (9/12 dvit., 9 atk. kam.), Trey'us Murphy 9.