Pirmąją pergalę Eurolygoje iškovojo Kazanės „Uniks“ (1/2) komanda. Rusijos klubas namuose 73:70 (12:19, 14:18, 19:13, 28:20) įveikė Miuncheno „Bayern“ (0/3) krepšininkus.

Šeimininkus į priekį vedė 21 tašką pelnęs Isaiah Canaanas, o Lorenzo Brownas surinko 17 taškų.

Pralaimėjusiems Darrunas Hilliardas surinko 17 taškų.

„Unics“ atsiliko didžiąją rungtynių dalį ir vienu metu turėjo 16 taškų deficitą, o po trijų kėlinių atsiliko penkiais taškais.

Paskutinį kėlinį rusai pradėjo atkarpa 22:5 ir likus žaisti daugiau nei penkioms minutėms pirmavo 67:55.

Paskutinę mačo minutę „Bayern“ dar priartėjo iki trijų taškų. Tada likus 20 sekundžių skirtumą iki penkių didino Tonye Jekiri, o kitoje atakoje „Bayern“ suklydo.

„Unics“: Isaiah Canaanas 21, Lorenzo Brownas 17, Mario Hezonja 15, TOnye Jekiri 7.

„Bayern“: Darrunas Hilliardas 17, Corey Waldenas 16, DeShaunas Thomasas ir Ognjenas Jaramazas po 11.